Program „Zerwij gorset. Bądź sobą” to spotkanie ze sobą – piękną, silną, wymarzoną.

Program jest połączeniem fotografii i coachingu personalnego.

Każdy człowiek nosi gorset. Pomaga on dostosować się do ról społecznych.

Gorset jest jak zbroja, może nas chronić ale zwykle izoluje, uwiera, ciąży i dusi.

Zakładamy go, kiedy czujemy się słabe, zdejmujemy, żeby znów być sobą, żeby cieszyć się życiem, żeby nie walczyć.

Dzisiaj mamy dużo obowiązków, celów, żyjemy w szybkim tempie. Mamy za sobą trudne chwile. To sprawia, że nie zdejmujemy ciasnego gorsetu – stał się on częścią nas, naszej osobowości, nie zauważamy go.

Czas mija i zapominamy o sobie, swoich potrzebach, gubimy się, oddalamy się od samych siebie – zaciskamy gorset jeszcze bardziej, chowamy się w nim.

Nasz program powstał byś uświadomiła sobie jak jesteś piękna i niezależna.

Żebyś mogła zerwać z własnymi, często wyuczonymi, wewnętrznymi ograniczeniami, zacząć głęboko oddychać i znów poczuć jak to jest być sobą, autentyczną, piękną i o drobinę szaloną.

Tutaj pokochasz siebie na nowo, zobaczysz swoje piękno, poczujesz swoją siłę.

Porozmawiasz o tym co ważne dla Ciebie, zostaniesz wysłuchana, zmotywowana i zainspirowana.

Spotkasz się ze sobą bez gorsetu. Dostaniesz energię która pozwoli Ci z większą miłością decydować o sobie.

Sama będziesz podejmować decyzję, kiedy i czy chcesz założyć swój gorset, a kiedy wolisz go zdjąć. Zaczniesz swobodnie oddychać. Pokochasz siebie.

Program „Zerwij gorset” jest dla każdej kobiety, która stęskniła się za sobą – wolną, silną, piękną i kochaną.

 

Więcej informacji: http://zerwijgorset.pl

Tak! Chcę zerwać gorset!


Kim jesteśmy:

Natalia Półtorak

Sprawiam, że zrywasz swój gorset!

Jestem certyfikowanym coachem ACC International Coaching Federation (ICF), CoachWise, członkiem ICF oraz doradcą rozwoju osobistego. Moja praktyka oparta jest na psychologii, neurologii, treningu mentalnym, terapii i coachingu.

Od lat pracuję z ludźmi. Pomagam obudzić to, co w nich najlepsze. Zapewniam narzędzia, dzięki którym mogą osiągnąć swój pełny potencjał. Jestem empatyczna i cierpliwa, co sprawia, że stwarzam klimat wzajemnego zaufania i otwartości.

Wspieram moich klientów, jestem świadkiem ich pozytywnej zmiany od wewnątrz na zewnątrz, budzącej się odwagi w wyrażaniu siebie, w stawaniu się takimi, jakimi zawsze pragnęli być.

Mamy tendencje do trwania w miejscu, w układzie, który znamy. Powtarzamy sobie – jakoś to będzie. Przepełnia nas lęk. Uwierz mi, zmiana jest punktem wyjścia do czegoś nowego. Pomogę Tobie! Razem zrobimy pierwszy krok. Będę obok, dopóki będziesz tego potrzebować.

Szczęście i spokój ducha są w zasięgu ręki. Wystarczy, że po nie sięgniesz.

Uwierz w swoje siły i możliwości. Zrezygnuj z planu innych ludzi na twoje życie.

 

jacek kutyba

Stawiam ludzi w dobrym świetle.

Od 30 lat zawodowo, spotykam piękne kobiety. O tym są moje zdjęcia. O niepowtarzalności każdej osoby. Teraz na sesję zapraszam Ciebie. To spotkanie ze mną, ze sobą, z wolnością.

Jestem profesjonalnym artystą fotografem. Stowarzyszonym w ZPAF i w ZPAP. Ukończyłem z wyróżniem uczelnię artystyczną – WSP na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Przez 20 lat prowadziłem własne studio reklamowe, gdzie realizowałem zlecenia graficzne i fotograficzne. Aktualnie, jako freelancer, po 30 latach doświadczeń, fotografia nadal jest moim ulubionym środkiem wypowiedzi. Zdobyte doświadczenia pozwalają mi łączyć sztukę, umiejętności i wiedzę artystyczną z najbardziej wymagającym rodzajem fotografii.

Szczególne miejsce w mojej sztuce zajmuje portret i fotografia kobieca. Te zdjęcia nabierają niezwykłej jakości dzięki relacjom z osobami fotografowanymi i zaufaniu, którym mnie obdarzają. Dbam o każdego i sprawiam, że staje się moim przyjacielem w realizacji fotograficznego celu. Zapraszam – bądź takim moim przyjacielem.

Nieustannie podnoszę moje umiejętności i zdobywam nowe doświadczenia poprzez działalność artystyczną, tworzenie własnych projektów i organizowanie wystaw. Jest to doskonała droga do tworzenia obrazów najwyższej, kolekcjonerskiej jakości. Znajduje to odbicie w mojej praktyce i pracy dla Was.

Moje pracy publikowane były w materiałach informacyjnych i reklamowych wielu firm i wydawnictw. Min: Siemens Polska, TZMO Group, Henkell & CO. Polska, Janssen- Cilag, Agora, Atos, Nordic Motors. Fotografie w formie materialnej – papierowej znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą.

Do tej pory poza wystawami zbiorowymi, prezentowałem swoje prace na 10 wystawach indywidualnych. Otrzymałem za swoją twórczość dwa srebrne medale przyznane przez Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej.