Natalia to absolutna profesjonalistka, zawsze świetnie przygotowana, z pełnym zaangażowaniem nastawiona na słuchanie.

Praca z Natalią jako coachem to rewelacyjne przeżycie, ponieważ jest osobą otwartą z niebywale wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej, dzięki czemu jak nikt inny potrafi w pełni wysłuchać i zrozumieć.

Z pełnym przekonaniem polecam Natalię jako coacha, gdyż sesje z nią przynoszą realne efekty.

Karolina, HR Generalist


Pracuję na stanowisku kierownika ds. projektów i rozwoju w branży IT. Praca na stanowisku menadżerskim w tej branży stawia przede mną wiele wyzwań. Od 10 lat staram się sprostać ciągle nowym zadaniom. Były momenty w mojej karierze zawodowej, że potrzebowałam wsparcia.

Zdecydowałam się na coacha. Potrzebowałam zatrzymać się na chwilę, znaleźć na nowo motywację, odnaleźć się w obliczu nowego wyzwania, poprawić współpracę z zespołem. Do współpracy zaprosiłam Natalię Półtorak, którą poznałam na jednym ze szkoleń i ujęła mnie swoim profesjonalizmem i otwartością na drugiego człowieka, na pracę z nim. Przeszłam proces coachingowy z Natalią, który niezwykle wsparł mnie w mojej pracy zawodowej. Dotychczas jak potrzebuję wsparcia, lub spojrzenia z innej perspektywy umawiam się z Natalią na sesje.

Z całą pewnością mogę polecić Natalię Półtorak jako coacha biznesu. Lubię pracować z ludźmi najlepszymi w danej dziedzinie, a Natalia spełniła moje oczekiwania. Niezwykle ciepły a jednocześnie konkretny i profesjonalny coach.

Renata, Kierownik ds. zarządzania projektami i rozwoju w branży IT


Natalię poznałam na kursie coachingu. Jej profesjonalizm oraz wiarygodność utwierdziły mnie w przekonaniu, że to jest właściwa osoba do bycia Coachem. Zdecydowałam się na udział w procesie coachingowym u Natalii.

Nie myliłam się, Natalia przeprowadziła mnie przez moje cele. Już dziś dostrzegam efekty procesu. Natalia to profesjonalista, która stawia na jakość. Swoją postawą i podejściem uwalnia potencjał klienta. Dziękuję Natalio za wysoką jakość procesu.

Beata, HR Biznes Partner


Natalia jest osobą cierpliwą, pełną empatii i wiedzy niezbędnej do niesienia pomocy w wielu życiowych sytuacjach, w tym tak trudnych, jak śmierć bliskiej osoby.

Stworzyła między nami atmosferę pełną ciepła i zaufania i pomogła mi spojrzeć na mój problem z zupełnie innej strony. Dzięki niej znów udało mi się dostrzec pozytywne aspekty życia. Wniosła we mnie dużo spokoju oraz nadziei. Natalia potrafi nawiązać świetny kontakt ze swoim Klientem, potrafi doskonale słuchać, jest osobą ciepłą, pomocną i posiada fachową wiedzę, jak nieść pomoc ludziom.

Sesja z nią jest przepełniona wzajemnym zaufaniem oraz daje poczucie spokoju i komfortu. Dzięki Natalii jestem dziś spokojniejsza i bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość.

Anna, przedsiębiorca


Natalia pomogła mi odkryć ukryte możliwości i talenty, o których istnieniu nawet nie wiedziałam.

Po kilku pierwszych słowach naszej rozmowy ona pokazała mi wewnętrzne wahania, podniecenia i niepewności, które nie pozwalały mi rozwijać się zawodowo, osobiście i duchowo. Nie wiedziałam o moich wewnętrznych blokadach, które hamują mnie na drodze mojego życia. Potrzebowałem osoby, która mogłaby mi ujawnić i pokazać, kim jestem i gdzie powinnam się udać.

Z niesamowitą pomocą Natalii, teraz wierzę w siebie i moją przyszłość bardziej niż kiedykolwiek. Jest niezwykłą osobą o wyjątkowych talentach – czuje, inspiruje i wspiera ludzi, kimkolwiek są teraz i kimkolwiek chcą być.

Natalia, dziękuję za nieustającą wiarę, wsparcie i niezawodną przyjaźń.

Natalia, marketingowiec


Natalia jest profesjonalnym coachem. Bardzo szybko potrafi nawiązać dobry kontakt, który opiera się na zaufaniu i otwartości. Bardzo dobrze prowadzi rozmowę. Zadaje celne pytania, ale również potrafi słuchać.

Sesje odbyte z Natalią zakończyły się pełnym sukcesem i dały mi ogromną satysfakcję z uzyskanych celów.

Lukasz, inżynier


Natalia Półtorak jest profesjonalnym coachem. Pracowaliśmy z nią nad problematyczną relacją i zbudowaliśmy nowy model mojego zachowania.

Podobało mi się podejście. Na każdej sesji ustawiałyśmy cele, które musiałyśmy osiągnąć do końca sesji, i realizowałyśmy nasze cele po każdym spotkaniu. Dokładnie analizuje problematyczną sytuację i udziela fachowej porady. Dzięki niej zaczęłam bardziej rozwijać się w kwestiach związanych z relacjami i czytałam fachową literaturę, aby zbudować swój charakter.

Dzięki jej coachingu skupiłam się na sobie i zaczęłam myśleć o sobie jako o najcenniejszej osobie w moim życiu. Jest świetną inspiratorką, jest moją mentorką i wsparciem. Ona nauczy Cię, jak kochać siebie i doceniać.

Daria,  przedsiębiorca


Podczas sesji, Natalia dzięki swojej inteligencji interpersonalnej w moment zdobyła moje zaufanie, dzięki czemu potrafiłem bardzo szybko się przed nią otworzyć, co spowodowało, że ta sesja z rozmowy klienta z coachem przeinaczyła się w rozmowę przyjaciół.

Natalia odsłuchując moje problemy w natychmiastowy sposób potrafiła pomóc mi ustalić określone cele jak i przygotować odpowiednie kroki / kamienie milowe do ukończenia ich z powodzeniem.

Dominik, przedsiębiorca


Natalia to niezwykle profesjonalna i otwarta osoba, która w pełni wykorzystuje swój potencjał jako coach. Jej umiejętności, wiedza i indywidualne podejście są ponadprzeciętne.

Praca z nią to czysta przyjemność. Jeśli masz problemy z osiąganiem celów, chcesz uzyskać spełnienie i odnosić sukcesy Natalia to idealny wybór.

Anna, przedsiębiorca


Natalia jest bardzo profesjonalnym coachem. Jest też szczerą i życzliwą osobą, która potrafi słuchać i zmotywować do działania. Mam do niej ogromne zaufanie. Coaching z Natalią to tak naprawdę bardzo budująca rozmowa:)

 Karolina, pedagog


Bardzo wszystkim polecam, pełen profesjonalizm, maksymalne zaangażowanie i do tego niesamowita dawka motywacji. Jeśli coach to tylko Natalia!

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu! Inwestycja w siebie naprawdę warto!

Mirosława,  przedsiębiorca

 


Natalia daje możliwość zmiany swojego życia, zrozumienia siebie, poprawy siebie, bycia bardziej zmotywowanym i kreatywnym.

Podsumowując, Natalia daje empowerment ludziom.

Guiomar, studentka


Mój proces coachingowy zakończył się wymarzoną zmianą – zaręczynami po 15 latach bycia w statusie singielki. Stworzyłam siebie na nowo, przepracowałam przekonania, nawyki i wyszłam z tego miejsca w którym utknęłam.

Bez głębokiej pracy z Natalią moja zmiana nie byłaby tak radykalna w takim krótkim okresie czasu. Natalia, jesteś zaproszona na ślub 🙂

Tatiana, przedsiębiorca


Jeśli czujesz się zagubiona, przybita, smutna, załamana… Jeśli myślisz, że nie zasługujesz na szczęście, masz poczucie beznadziei i odnosisz wrażenie, że wszystko, co dobre już było. Jeśli z powodu jakiejś osobistej tragedii, traumy lub porażki, wpadłaś w depresję lub niezdrowy stan, z którego nie jesteś w stanie samodzielnie się wydostać…

Przerwij to myślenie, powiedz sobie dość i zacznij wszystko od nowa. Już dziś! Zycie jest piękne, uwierz w to i odnajdź jego sens na nowo. Na pewno masz dla kogo żyć, na pewno jest ktoś, komu na Tobie zależy, kto Cię potrzebuje.

Natalia pomogła mi rozwinąć skrzydła po rodzinnej tragedii, z którą musiałam się niedawno zmierzyć. Odgoniła z mojej głowy złe demony. Dokonała ogromnej, namacalnej przemiany w moim sposobie myślenia i odbierania świata. Czuję siłę, wiatr w żaglach i moc.

Pamiętaj, że toksyczne myślenie do niczego nie prowadzi, nie przygotowuje Cię do życia, w niczym Ci nie pomaga. Ono Cię dusi i coraz bardziej przygnębia. Zakończ to już dziś. Jestem żywym przykładem na to, że jest to możliwe. Wystarczy tylko tego chcieć i rozpocząć pracę nad sobą pod okiem Natalii.

Ania, przedsiębiorca


Natalia jest prawdziwą kobietą.

Koło niej nauczyłam się kochać siebie, wierzyć w siebie, poznałam swoje wartości i rozwinęłam się jako Kobieta. Rozpoczęłam nowy etap w swoim życiu w którym skupiłam się na sobie, na rozwoju swoich mocnych stron, rozwoju kompetencji i budowaniu nowej relacji.

Dostałam dużo ciepła, miłości, wsparcia i motywacji potrzebnej żeby wyjść poza swoją strefę komfortu. Praca z Natalią pozwała uwierzyć, że możesz osiągnąć to czego chcesz tylko potrzeba mieć odwagę chcieć, wierzyć i podjąć odpowiednie kroki, a Natalia da Ci właściwe narzędzia.

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, polecam współpracę z Natalią.

Sylwia, przedsiębiorca