Mój coaching nie jest dla wszystkich. Nie pracuję ze wszystkimi, nie jestem coachem dla większości.

Pracuję z ludźmi, którzy chcą wygrywać, są skuteczni i chcą więcej sukcesów w życiu, pragną zmiany, pragną stać się lepszą wersją siebie, żyć w zgodzie z sobą i doświadczać sensu w swoim życiu.

 

ROI: ZWROT Z INWESTYCJI – MIERZALNY NA KAŻDYM KROKU

Zależy mi na wysokim wskaźniku rentowności inwestycji i czasu moich Klientów. Ten wysoki wskaźnik  mogę zapewnić tylko pracując z moim Klientem i dokonując pomiarów rezultatów każdego kamienia milowego procesu coachingowego.

Jestem otwarta na współpracę z ludźmi, którzy są nastawieni na rozwój, bo mamy podobne myślenie, doświadczenie, aspiracje, rozmawiamy w podobnym języku, wiemy ile kosztuje sukces i jaka jest cena bycia na „górze” i jak tam dotrzeć. Rozumiemy siebie.

 

KLUCZEM DO TWOJEJ LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI JESTEŚ TY

Pracuję z ludźmi, których filozofia życia brzmi, że niezależnie od okoliczności życiowych, aby mieć więcej niż mają, muszą stać się kimś więcej niż są i muszą pracować nad sobą bardziej nawet niż nad swoją pracą.

Nieważne, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, ile masz lat i gdzie mieszkasz. Ważne jest, jak bardzo chcesz coś zmienić w swoim życiu, jak bardzo jesteś zaangażowany i zmotywowany. Kiedy zaangażowanie Klienta spotyka się z doświadczeniem coacha, nie ma tego, czego nie da się osiągnąć.

Moi klienci pracują ze mną, ponieważ są gotowi przejść do następnego poziomu. Są gotowi wyjść poza strefę komfortu, zmienić swoje przekonania i zdobyć nowy szczyt. Są gotowi inwestować w rozwój osobisty, bo rozumieją, że to kim się staną bezpośrednio wpływa na to, co osiągną.

 

ZMIANA – GWARANCJA JAKOŚCI

Często jestem jedną z nielicznych osób, która pomaga odkryć Klientowi szczerą prawdę i dostać informację zwrotną, która może boleć i nie być przyjemna, ale służy jego życiu.

Najczęściej nie widzimy swoich ograniczających przekonań, nie rozumiemy co nas blokuje, co powstrzymuje i stresuje. Czasami nie rozumiemy swojego wpływu na otaczających nas ludzi. Nie zauważamy, że często to nasze nieproduktywne zachowanie, może być źródłem przeszkód na drodze do kariery, do szczęśliwego związku.

Będąc za kulisami, służę moim Klientom, aby mogli osiągnąć najlepsze rezultaty, poprzez wyposażenie ich w nowe umiejętności i zasoby. Sposób myślenia, który doprowadził ich do obecnego poziomu sukcesu nie gwarantuje, że odniosą sukces w kolejnym etapie.

Może kiedy czytasz ten tekst nie wierzysz, że możesz coś zmienić w swoim życiu, nie wierzysz w swoje siły, zastanawiasz się, czy to jest dobra ścieżka dla Ciebie. Może uważasz, że skuteczne życie jest udziałem innych ludzi, a nie Twoim. Jestem przekonana, że masz wewnętrzną siłę i potrzebne zasoby.

Moje zadanie polega na tym, abyś uwierzył w siebie, w swoje wewnętrzne zasoby i przeprowadził zmiany w życiu, w zgodzie z sobą i z otaczającymi Ciebie ludźmi. Robię to codziennie. Po to jestem.