Blog

Uwolnić potencjał

Czy potrafisz na co dzień w pełni uwolnić swój potencjał?

Jestem pewna, że choć trochę wiesz, kim jesteś i do czego zostałeś stworzony.

Wiesz, jakie role Tobie odpowiadają, a jakie nie.

Nie raz doświadczyłeś pasji i spełnienia, które podpowiadają Tobie życiowy kierunek. To cenne wskazówki dotyczące celu życia i Twojego potencjału.

Filmik „Uwolnić potencjał” przede wszystkim pomoże Tobie w świadomym uwolnieniu Twojego potencjału.

7 strategii, które pomogą Ci wyeliminować ze swojego życia potrzebę aprobaty innych ludzi

Od pierwszego oddechu wpajano Ci, że potrzebujesz aprobaty innych i że opinia innych jest ważniejsza niż Twoja własna opinia. Zbyt dużo naszego cennego czasu i energii poświęcamy na poszukiwaniu aprobaty innych i niestety, przynosimy siebie, swoje pomysły, naszą tożsamość w ofierze innym.

Aby przestać zachowywać się w sposób szukający opinii i aprobaty innych ludzi i rozwijać zaufanie do siebie, zrób test i przeanalizuj „korzyści”, jakie czerpiesz z kontynuacji takiego zachowania.

Poznaj toksyczne korzyści wynikające z poszukiwania aprobaty u innych

Z ilu pomysłów zrezygnowałeś w swoim życiu przez to, że nie uzyskałeś aprobaty oraz sympatii innych?

Jak wyglądałoby Twoje życie i co byś osiągnął, jeśli ufałbyś sobie i działał w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem, ze swoją własną opinią?

Często mamy pomysły na swoje życie, pracę, biznes, samych siebie, które różnią się od tego, co jest powszechnie uznane przez większość za standard, czego od nas oczekują inni ludzie w naszym otoczeniu, co robiliśmy dotąd.

Zrób test i dowiedz się kto steruje Twoim życiem – Ty lub inni?

Spędzamy zbyt dużo czasu, żeby uzyskać aprobatę innych.

Chcemy zdobywać akceptację ludzi dokoła nas.

Kiedy spotyka nas dezaprobata to martwimy się. Lubimy być chwaleni. Uwielbiamy być doceniani. Dobrze się czujemy, kiedy nasza psychika jest „głaskana”.

Akceptacja przez innych nie jest niezdrowa.

Szukanie aprobaty zaczyna być niezdrowe tylko wtedy, kiedy przestaje być pragnieniem, a zaczyna być potrzebą i prowadzi do zależności.