Uwolnić potencjał

Czy potrafisz na co dzień w pełni uwolnić swój potencjał?

Jestem pewna, że choć trochę wiesz, kim jesteś i do czego zostałeś stworzony.

Wiesz, jakie role Tobie odpowiadają, a jakie nie.

Nie raz doświadczyłeś pasji i spełnienia, które podpowiadają Tobie życiowy kierunek. To cenne wskazówki dotyczące celu życia i Twojego potencjału.

Filmik „Uwolnić potencjał” przede wszystkim pomoże Tobie w świadomym uwolnieniu Twojego potencjału.

Jesteś stworzony do tego, żeby być wielkim

Jak myślisz, jakie jest najbogatsze miejsce na ziemi?

Czy to jest państwo, siedziba międzynarodowego banku, muzeum, giełda…?

Ciekawa jestem Twoich odpowiedzi. Napiszę moją.

Moja odpowiedź brzmi – cmentarz.

Dlaczego?

Bo cmentarze są pełne grobów, w których leżą potencjalnie wielcy ludzie, którzy i tak i nie stali się wielkimi – nie napisali książki, piosenki, nie namalowali obrazy, nie założyli biznesy, nie stworzyli produkty…

Odkąd siebie pamiętam, zastanawiam się, dlaczego ludzi nie rozwijają swoich skrytych umiejętności, nie żyją z myślą, że są wyjątkowymi, że potrafią zdobywać wysokie szczyty i realizować marzenia, zamiast tego wybierają przeciętność i życie problemami, przeszłością.

Każdy z nas przychodzi na świat z pełnym bagażem potencjału i powołania.

Jesteśmy w stanie zrobić więcej niż to co już zrobiliśmy i nie ma znaczenia ile mamy lat.

Wiesz, że możesz więcej, że jesteś stworzony do tego, żeby być wielkim, ważnym, zostawić swój autentyczny ślad i dziedzictwo.

Jeśli czytasz ten artykuł i zobaczysz wideo, oznacza to, że nie chcesz być jedną z tych osób, która zabierze nienapisaną książkę, pieśń, poezję, zdjęcia, projekty, przepisy, obrazy, biznesy, sztukę, grafikę, pomoc i wsparcie dla innych ze sobą na wieki.

Wierzę, że zaprezentujesz swój dar światu. Będziemy za to Tobie wdzięczni, ponieważ potrzebujemy tego, co nosisz w sobie.

Twoje dziedzictwo

Muzeum jest dowodem tego, że są ludzie, którzy przeżyli swoje życie, nie dając pozwolenia śmierci na ostatnie słowo przy definiowaniu ich losu i przeznaczenia.

Podróżując po świecie, uwielbiam zwiedzać muzea i podziwiać rezultaty realizowanego potencjału Picasso, Leonardo da Vinci, Sando Botticelli, Michała Anioła w postaci obrazów, rzeźb, wynalazków, książek.

Uważam, że sama ziemia jest muzeum, który prezentuje dziedzictwo świata – realizowanego potencjału milionów znanych i nieznanych osób.

Mamy rzeczy do spełnienia, które zostawimy dla kolejnej generacji. Umiejętności i zasoby dla wykonania tego zadania są wewnątrz nas – to są nasze talenty, dary, ambicje, pasje, wszystko to, co sprawia, że jesteś szczęśliwym i Twoje serce zaczyna śpiewać.

Jeśli nie zaczniemy patrzyć na siebie jako na wyjątkową osobę, dostrzegać swoich pasji, silnych stron, odkrywać swoich umiejętności, następna generacja wejdzie do muzeum życia i zauważy puste miejsce.

Na dole będzie tabliczka, na której musiał być opisany owoc naszego potencjału, ale zamiast tego opisu będą słowa: „Zadanie nie zostało ukończone. Potencjał nie został odkryty”. Ale wierzę, że to nie chodzi ani o Ciebie i ani o mnie.

Tak, Ty możesz uwolnić potencjał!

 

Podziel się: