Warsztat „Mindware skutecznego szefa swojego życia” w ramach DroneTech 2018 w Toruniu

Zapraszam Ciebie na warsztat „Mindware skutecznego szefa swojego życia”, który odbędzie się w ramach międzynarodowego wydarzenia DroneTech 2018 World Meeting  w dniach 19-20.10.2018 w Toruniu.

DroneTech 2018 – miejsce spotkania pasjonatów nowych technologii takich jak Ty!

Podczas wydarzenia poznasz nowinki branży dronów, nawiążesz bezcenne kontakty biznesowe i studenckie, zainspirujesz się nową wiedzą.

Zapraszam również na mój warsztat w dniu 19.10.2018 o godzinie 14:00.

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli chcesz skutecznie kierować swoim życiem, zaplanować i zarządzać swoją karierą.

Wszyscy wielcy ludzie tego świata potrafią zarządzać sobą – dobrze znają siebie i swoje mocne strony, wiedzą dokąd zmierzają i tak budują swoją ścieżkę zawodową aby realizować swój potencjał. W dużym stopniu temu właśnie zawdzięczają swoje nieprzeciętne osiągnięcia.

Ty również możesz stać się wybitnym menedżerem, liderem, naukowcem, ekspertem – robiąc to, co wychodzi Tobie najlepiej. O tym jest warsztat.

Jestem pewna, że po warsztacie zrobisz pewny krok ku swojej skutecznej przyszłości.

Rejestracja: http://dronetech-poland.com/formularze-rejestracyjne/

 

O mnie:

Dyrektor do spraw rozwoju w start-upie.  Menedżer projektu badawczo – rozwojowego (R&D). Agile coach.

Certyfikowany coach ACC International Coaching Federation (ICF) oraz CoachWise, członek ICF Global. Posiadam certyfikat Coaching biznesowy w programie rozwoju menedżerów w ICAN Institute przez Harvard Business Review Polska.

Ukończyłam studia z bankowości, przedsiębiorczości i zarządzania.

Posiadam 13-letnie doświadczenie lidera i managera w międzynarodowych korporacjach i start-upie, gdzie tworzyłam działy, efektywnie realizowałam projekty i skutecznie zarządzałam zespołami.

Z mojego doświadczenia wynika, że żeby być skutecznym, szczęśliwym liderem, managerem, partnerem, pracownikiem, trzeba zawsze pamiętać o sobie, swojej energii, efektywności i rozwoju osobistym. Inaczej nie potrafimy się skoncentrować na ważnych aspektach naszego życia, będzie brakować nam energii i zaczniemy się wahać, a w końcu zastygniemy w bezruchu.

Z tego względu wybrałam coaching, bo jest to skuteczne narzędzie pomagające w rozwoju osobistym, który przekłada się nie tylko na nasze życie, a i na rodziny, firmy, przyjaciół i ważne strefy życia.

Specjalizuję się w realizacji coachingów indywidualnych rozwijających kompetencje osobiste i przywódcze.

Wspieram Klientów w osiąganiu pozytywnych zmian w zachowaniu, w lepszym nawiązaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi ludźmi i w stawaniu się takimi osobami, jakimi chcą być, aby znaleźć w życiu sens i szczęście.

Z pasją pomagam wydobywać z ludzi to, co najlepsze i zapewniam im narzędzia, dzięki którym mogą osiągnąć swój pełny potencjał lidera, managera i partnera.

Podziel się: